Boszorkány Naplók
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók és Bűbájos Boszorkányok FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Caroline Forbes Caroline Forbes Caroline1h
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (69 fő) Szer. Feb. 14, 2024 11:14 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avatarfoglalás
Caroline Forbes EmptyPént. Szept. 20, 2013 5:26 pm by Katherine Pierce

» Könyv ajánló
Caroline Forbes EmptyVas. Ápr. 22, 2012 4:14 pm by Elena Gilbert

» Avatar foglalás
Caroline Forbes EmptyVas. Ápr. 22, 2012 4:12 pm by Elena Gilbert

» Szólánc
Caroline Forbes EmptyVas. Ápr. 22, 2012 4:11 pm by Elena Gilbert

» Vámpírnaplók és Bűbájos Boszorkányok szólánc
Caroline Forbes EmptyVas. Ápr. 22, 2012 4:10 pm by Elena Gilbert

» Elena Gilbert
Caroline Forbes EmptyVas. Ápr. 22, 2012 3:59 pm by Caroline Forbes

» Naughty city - Gossip Girl FRPG
Caroline Forbes EmptySzomb. Nov. 05, 2011 4:44 pm by Caroline Forbes

» Noctis Parvulus FRPG
Caroline Forbes EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 5:36 pm by Caroline Forbes

» The Marauder's Map
Caroline Forbes EmptyHétf. Szept. 12, 2011 2:12 pm by Caroline Forbes

Statistics
Összesen 5 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Katherine Pierce

Jelenleg összesen 135 hozzászólás olvasható. in 109 subjects
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés

 

 Caroline Forbes

Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
Admin
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 29

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Forbes   Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 31, 2011 2:15 pm

Caroline Forbes Caroli12

Caroline Forbes

Becenév: Car
Nem:
Születési idő, hely: 1993. március 21. , Mystic Falls
Átváltozás ideje: 2010
Kor: 18
Család: Elizabeth Forbes, 39, Mystic Falls serifje

Kinézet: Hogy hogyan is nézek ki? * odasétálok egy tükörhöz * Akkor kezdjük is. * majd az arcomat kezdem elemezni * Tengerszínű szemek? * közelebb hajolok * Megvannak! Cseresznyeszínű ajkak? * csücsörítek * Pipa! Akkor a hajam, hosszú és szőke. Tökéletesen megy a kék szemeimhez. Na, akkor nézzük tovább. A bőröm hófehér és tökéletes, semmi bőrhiba, mondjuk egy vámpíron miért is lenne? Szóval porcelánszerű hófehér bőr, rózsaszín kis pírral, itt. * mutatok az arcomra ahol egy enyhe rózsaszín folt volt, mintha pírosított kentem volna oda mérnöki pontossággal * Na folytassuk. * a zöld pólóba bújtatott felsőtestem kezdem vizsgálgatni. * Pont tökéletes a méretük. * mutatok a mellkasomon lévő halmokra * Se nem túl kicsik, sem pedig túl nagyok. A hasam pedig lapos, pont ahogy szeretem. * megfordulok * A fenekem kerek és feszes. A lábaim pedig szép hosszúak. * mutatok végig farmerba és magas sarkú csizmába bújtatott lábaimon * Ez mind szép és jó, de ki akar 17 évesen 180 cm-er lenni 40-es lábbal és örök élettel? Soha nem leszek öreg és aszott. * elnevettem magam * Hála mindennek, soha nem leszek ronda, öreg és ráncos. Hip-hip-hurrá. * majd nevetve elugrándozok *

Belső: Na, lássuk csak. Mit is szoktak mondani a hátam mögött? Liba? Legalábbis valami állatot szoktak emlegetni. Az első tizenhét évemben aranyos voltam, cuki, egoista, rózsaszín és kicsit valóban liba. Legnagyobb problémám az volt, hogy kivel és melyik buliba menjek, hogy mit vegyek fel, jól áll-e a hajam és a sminkem nem kenődött-e el. De ez most megváltozott, Katherine átváltoztatott és az óta az értékrendem kicsit megváltozott. Még mindig fontos a külsőm, és az egómat sem hagyom kárba veszni, de amíg egy hónappal ezelőtt egy jó ajánlat reményében magam is árulóvá váltam volna * mint ahogyan meg is tettem * ma már megvetek mindenkit, aki elárulja a barátait. Most ők vannak a listám élén. Bonnie, Elena, Stefan és Matt. Értük bármint megtennék. Sőt még Taylert is a listára vehetjük. Bár régi énemhez képest hevesebb, érzékenyebb és agresszívebb lettem, de Stefan szerint ez normális. Szóval ilyen lennék én, de azért vannak jó tulajdonságaim is… csak most pont egy sem jut eszembe.

Múlt: Szóval vajon mivel is kezdjem? Á már tudom, úgy hogy körülbelül tizenhét évvel ezelőtt anyám * aki, akkor még csak rendőrtanuló volt * elutazott Las Vegasba bulizni egy kicsit a vizsgák előtt. * igen akkor még jó fej volt * Ott megismerkedett egy zenésszel, * apával, hát igen rá büszke is vagyok * aki már befutott sztár volt akkoriban, Vegasban. Lefeküdt vele, majd másnap anya haza jött, ő pedig ott maradt. Számot cseréltek, mert állítólag jó este volt. Majd anyámnak egyre többet volt hányingere, míg nem orvoshoz, ment, aki közölte vele * a jó vagy rossz, ezt döntsétek el ti * hírt. Felhívta apát, hogy mi történt, aki rögtön Mystic Falls-ba repült. Gazdag volt, így nem volt gondja az ide-oda repkedéssel. Amikor éppen nem volt fellépése rögtön jött, kétheti egyszer látogatta a terhes anyámat, majd megszülettem. Apa maradt egy hónapig Mystic Fallsban, majd visszarepült Vegasba. Anya szerint ez nagy áldozat volt tőle, szerintem a minimum. Majd egy éven keresztül tartott, hogy apa jött kéthetente meglátogatni, minket, majd egy év után néma csend. Egy hónapig a színét sem láttuk, majd egyszer csak anya kapott tőle egy telefont. Órákon át beszélgettek, majd apa többet nem jött. Kicsi voltam nem értettem a helyzetet, mi az hogy apa időnként jön, aztán többet nem? A szülinapomat és karácsonyt kivéve soha nem jött meglátogatni, nem értettem de szomorú voltam, úgy éreztem, hogy az én hibám. Majd amikor tíz éves lettem ezt felhoztam anyának és azt mondta, hogy már elég nagy vagyok, hogy elmondja nekem az igazat apáról. * az ok, hát elég érdekes volt, kissé hihetetlen * Az ok a következő volt, amikor lefeküdt anyával nem érzett semmit, így gyanakodni kezdett, hogy mi baja lehet. Orvosról orvosra járt, de mindegyik azt mondta, hogy teljesen egészséges. Eddig nagy nőcsábász volt és akkor volt, négy hónapja, hogy egy lányt sem szedett fel. Viszont annál több pasi kezdte izgatni a fantáziáját. Szóval apáról kiderült, hogy meleg és csak felhívta anyát, hogy megköszönje neki, hogy ráébresztette, hogy meleg. Anyának eddig volt önbizalma, de az abban a percben összeomlott. Azóta sem szedett össze normális pasit, mert mi van, ha az is mellette jön rá, hogy meleg. Majd tovább nőttem növögettem, egoista voltam, de azért volt két barátnőm akivel elválaszthatatlanok voltunk Bonnie és Elena. Imádom őket, ők sosem hagynak engem cserben. Ezt mutatja az is, hogy engem pár hónapja Katherine buszúból vámpírrá változtatott ők még is mellettem állnak. Ó, hogy hogyan is lettem vámpír? Na jó, ha ilyen szépen kéred elmesélem. Éppen összejöttem Mattel és mentünk valahova Tyler kocsijával * természetesen ő vezetett * amikor egyszer csak elvesztette a hatalmát a kocsi felett és egy kerítésnek csapódtunk. Tyler rögtön elájult, de engem még hajtott az adrenalin, így kiszálltam a kocsiból és segítséget hívtam, majd mire kiértek a mentők már én is ájultan hevertem. * ezeket csak mesélték, de megbízható emberek és vámpírok * Komoly belső sérüléseim voltak és az állapotom válságos volt. Elena megengedte Damonnak, hogy adjon nekem a véréből, így vámpírvérrel a szervezetemben sokkal gyorsabban gyógyultam. * ezek már a saját emlékeim * De akkor Katherinnek eszébe jutott az a remek ötlet, hogy mi van, ha Stefanra és Elenára irányuló bosszúszomját, azzal töltené ki, hogy Damon vérével a szervezetemben megöl. * köszike Katherine szupi ötlet volt * Szóval vámpírrá váltam, erre akkor jöttem rá, amikor Matt meglátogatott és elhúzta a függönyt * égetett a nap *, majd leesett egy véres tasak.* éheztem vér kellett, hogy teljes legyen az átalakulás * Ekkor még Katherine hatása alatt voltam és rendszeresen elárultam Elenát. Féltem Katherinetől, de aztán Stefan tanítani kezdett és megígérték, hogy megvédenek, akkor minden kapcsolatot megszakítottam Katherinnel. Itt tartunk most, vámpír vagyok, nem vagyok áruló, elvileg Mattel járok, de most éppen sajnos nem tudom, hogy mi van. Hát azt hiszem ennyit rólam.

Érdekesség:Egyszer Elenával szemben lettem Miss. Mystic Falls.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
 
Caroline Forbes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Boszorkány Naplók :: Karakterek :: Előtörténetek :: Vámpírok-
Ugrás: